Запорізька ЗОШ I-III ступенів №95

Вступ до школи

Наказ № 18у від 01 червня 2021
"Про зарахування учнів до 1-х класів ЗЗШ № 95
на 2021-2022 навчальний рік"

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

З 30 квітня до 31 травня 2021 року розпочинається прийом документів майбутніх першокласників. Для організованої здачі документів пропонуємо вам записатися онлайн на зручний для вас час (у зв'язку з адаптивним карантином).

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 30.03.2021 року № 72р, наказу ТВО Шевченківського району від 02.04.2021 року № 43р визначено термін приймання заяв для зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти з 30.04.2021 по 31.05.2021 року, після 15 червня 2021 року (для зарахування на вільні місця).

Батькам першокласників про НУШ

Шановні батьки!

Наш освітній заклад у 2021 - 2022 н.р. здійснює набір
три перші класи:

1-А - освітня програма НУШ О.Я. Савченко

1-Б - освітня програма "Світ чекає крилатих" А. Цимбалару

1-В - освітня програма НУШ О.Я. Савченко (зі збільшенням кількості годин на вивчення англійської мови)

Зареєструвати майбутніх першокласників
  можна за посиланням, розміщенним нижче

Форма для реєстрації майбутніх першокласників

Мікрорайон закладу освіти

вул. Вороніна  буд. №  19,19а, 25, 23, 27а, 29а, 29, 31,33

вул. Спартака Маковского буд. № 4, 6, 8, 10

вул. Богдана Завади буд. № 10, 12, 14, 20, 22, 24

вул. Ігоря Сикорського буд. № 466, 468, 470

Зареєструвати майбутніх першокласників
  можна за посиланням, розміщенним нижче

Форма для реєстрації майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників, 2021-2022 років  навчання!

Терміни приймання заяв батьків для зарахування дітей до першого класу закладу будуть оголошені додатково

Документи, які необхідно подати батькам майбутніх першокласників:

1. Заява одного з батьків дитини за зразком (заява заповнюється безпосередньо в закладі освіти).

2. Копія свідоцтва про народження дитини ( Оригінал необхідно показати під час подачі документів)

3. Медична довідка №086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду".

4. Оригінал/копія медичного документу №063/о "Карта профілактичних щеплень.

5. Скористайтеся власним правом на першочергове зарахування, якщо:

-      Проживаєте (прописані, зареєстровані ) в мікрорайоні закладу

-      Рідні сестри брати майбутнього першокласника вже навчаються в нашій школі;

-      Батьки першокласника є співробітниками школи.

Необхідно мати документ, що засвідчує особу заявника.

У разі відсутності медичної довідки, в заяві зазначається зобовязання батьків оформити медичну довідку та надати до закладу освіти в термін до (буде оголошено додатково).

Необхідно дотримуватися графіку прийому громадян, соціальної дистанції, та засобів індивідуального захисту: респіратор або захисна маска, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Правила прийому до 1 класу

Вступ до школи

Прийом учнів до 1-11  класів  здійснюється на безконкурсній основі і, як правило, відповідно до території обслуговування.

Правила прийому до 1-го класу

Законодавча база

Відповідно до п.2 ст.18, п.1 ст.20 Закону України «Про загальну середню освіту» навчання у 1 класі розпочинають діти, як правило, з 6 років. Прийом дітей до 1-х класів загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється на безконкурсній основі. Прийом дітей в загальноосвітні навчальні заклади здійснюється відповідно до території обслуговування. За наявності вільних місць дитина може розпочинати навчання також в інших навчальних закладах.

Мікрорайон закладу освіти

вул. Вороніна  буд. №  19,19а, 25, 23, 27а, 29а, 29, 31,33

вул. Спартака Маковского буд. № 4, 6, 8, 10

вул. Богдана Завади буд. № 10, 12, 14, 20, 22, 24

вул. Ігоря Сикорського буд. № 466, 468, 470

Для зарахування дитини до 1 класу батькам необхідно подати такі документи:

• заяву на ім’я директора школи.
  • копію свідоцтва про народження дитини.
  • довідка (форма №086-1/о).
  • картку профілактичних щеплень (форма №63).
  • довідка про місце реєстації
  • Інформація про оформлення медичної документації

Для оформлення медичної документації в школу всі діти повинні пройти профілактичний щорічний медогляд у  дільничних педіатрів. Об’єм лабораторних обстежень та огляд профільними спеціалістами визначає дільничний терапевт. Усі діти повинні мати висновок про можливість за станом здоров’я відвідувати школу.

Уся інформація повинна бути підписана дільничним лікарем, завідуючими педіатричним та дошкільно-шкільним відділеннями, завірена печаткою лікувального закладу

Процедура отримання довідки з місця проживання

Згідно листа департаменту реєстраційних послуг від 19.03.2018 №01-09/01/0620 для отримання довідки з місця проживання малолітньої дитини необхідно звернутись до районного відділу реєстації фізичних осіб. Довіка видається в день звернення.

При зверненні необхідно надати документи, що засвідчують особистість та свідоцтво про народження дитини.

Шевченківський відділ розташован за адресою вул. Карпенка-Карого 5а.

Прийом громадян проводиться з понеділка по середу з 09:00 до 18:00, в четвер з 09:00 до 20:00, п'ятниця з 09:00 до 13:00. Обідня перерва з 13:00 до 13:45.

УВАГА!!!

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації у м. Запоріжжя проведення занять (для дітей та батьків_ у "Школі майбутніх першокласників" відтерміновуються до особливого розпорядження міської влади та поліпшення епідемічної ситуації