Запорізька ЗОШ I-III ступенів №95

Дистанційна освіта на Класній оцінці

ВІТАЄМО ВАС НА ШКІЛЬНОМУ САЙТІ!

Сторінка закладу освіти у FACEBOOKприймайте участь у цікавих проєктах, переглядайте результати!

*************************

Увага!  До відома здобувачів освіти та їх батьків!

Починаючи з 2 грудня 2021 учні 5-11 класів повертаються до очного навчання у школу!

Бажаємо всім плідної праці та здоров'я

Увага!  До відома здобувачів освіти та їх батьків!

Починаючи з 15 листопада 2021 учні 5-11 класів продовжують навчатися дистанційно.

Учні 1-4 класів повертаються на навчання до школи

Канікули продовжено до 07 листопада 2021

Осінні канікули з 27.10.2021-31.10.2021
переносяться на

18.10.2021-22.10.2021

У В А Г А!     30.06.2021 звітування директора ЗЗСО  № 95                                                                Публічний звіт директора ЗЗШ № 95 Огібалової О.Ю. перед педагогічним колективом та батьківською громадськістю у формі відеопрезентації відбудеться 30.06.2021 р.                        Інформація буде розміщена на сайті закладу освіти.  Переглянути звіт

Наказ № 18у від 01 червня 2021 "Про зарахування учнів до 1-х класів ЗЗШ № 95 на 2021-2022 навчальний рік"     Переглянути
ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!                              Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 30.03.2021 року № 72р, наказу ТВО Шевченківського району від 02.04.2021 року № 43р визначено термін приймання заяв для зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти з 30.04.2021 по 31.05.2021 року, після 15 червня 2021 року (для зарахування на вільні місця)

*********************

**********************************

До Вашої уваги інформаційний аудиоролик щодо відкриття ринку землі:

https://association4u.in.ua/   - сайт розповідає про 6 базових європейських цінностей, розкриває зміст євроінтеграції.Урядова кампанія EUКраїна розповідає про 6 базових європейських цінностей, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються в житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄКампанія EUКраїна здійснюється за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Play Fest 2020 наш творчий проєкт "УСПІХ"
Визначено переможців голосування за Шкільний Громадський бюджет

ними стали:

І - місце учениця 9-Б класу Вакуліна Єлизавета "М'ячі для спортивної зали";

ІІ - місце учень 7-А класу Брадік Роман "Теніс на перерві";

ІІІ - місце учень 8-А класу Микитюк Василь "Модернізація лав для відпочинку".

Вітаємо переможців!!! Результати голосування можна переглянути на сторінці сайту закладу освіти "Шкільний громадський бюджет - Результати голосування"

26 трав. 2021
Нетворкінг. Інформація центру зайнятості
Нетворкінг – це один з інструментів для досягнення успіху, це інвестиція твого часу в стосунки з людьми. Втрачені можливості й контакти – це неприємно, тому не проґав свого шансу – вчися будувати стосунки.
10 трав. 2021
Навчання учнів: вихід з дистанційного навчання з 11 травня
Інформація для батьків та учнів! Шановні діти чекаємо вас на очне навчання у закладі освіти з 11 травня. Просимо дотримуватися санітарних норм і правил, у зв'язку з пандемією COVID-19
23 квіт. 2021
БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
З 30 квітня по 31 травня 2021 року розпочинається прийом документів майбутніх першокласників. У зв'язку з адаптивним карантином і для дотримання санітарних вимог, пропонуємо Вам записатися онлайн на зручний для Вас час.